Remis w starciu z KS SPR Chrobry I Głogów

KS SPR Chrobry I Głogów - MKS MOS I Wrocław 27 :27  (13:18)
W dzisiejsze przedpołudnie kibice licznie zgromadzeni w sali Gimnazjum nr 2 w Głogowie byli świadkami niezwykle emocjonującego spotkania. Na przeciw siebie stanęły drużyny zajmujące odpowiednio II i III miejsce w tabeli Dolnośląskiej Ligi Wojewódzkiej Młodzików Gr. A - czyli pierwsza drużyna Chrobrego Głogów i młodzi szczypiorniści MKS MOS Wrocław. Faworytem wydawał się zespół gospodarzy jednak młodzi wrocławianie wyszli bardzo zmotywowani i bardzo szybko zaczęli dyktować warunki gry. Stopniowo przewaga "wrocławskich Spartan" zaczęła rosnąć by pod koniec I połowy osiągnąć nawet 7 bramek. Ostatecznie dzięki twardej obronie, znakomitej postawie bramkarza i skutecznej grze w ataku pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 18-13.
Druga połowa to pościg głogowian. Ich waleczność oraz chwila dekoncentracji wrocławian a także kilka kontrowersyjnych decyzji arbitrów i krótsza ławka rezerwowych sprawiło, że końcówka była niezwykle emocjonująca. Na minutę przed końcową syreną na tablicy widniał remis i piłkarze MOS-u mieli szansę na objęcie prowadzenia. Niestey szansa nie została wykorzystana i piłka meczowa była w rękach piłkarzy Chrobrego. Jednak bardzo skuteczna obrona wrocławskich zawodników doprowadziła do tego, że spotkanie zakończyło się podziałem punktów. \
Warto podkreślić również znakomitą atmosferę na trybunach o którą zadbały ekipy kibicowskie obu drużyn.
Drużyna MKS MOS I Wrocław zagrała dzisiaj w następującym składzie : Piotr Śliwiński , Piotr Krzemiński, Jakub Palimąka (1), Michał Jakubiak (2),Wiktor Tomczak, Maciej Rychcik, Ignacy Skoczek (2), Michał Krupiarz, Borys Hałka, Arkadiusz Michalak (8), Patryk Tołtyrzewski,  Jakub Gładkowski (5), Jan Feliszek(9), Filip Bakanowicz.